Oferta Premium

OFERTA PREMIUM

Dbajac o moją markę Wodzirej Wojtek, bardzo wysoki poziom usług i tworząc
z każdej imprezy swego rodzaju wydarzenie towarzyskie polecam tylko
sprawdzonych i zaufanych mi ludzi.

Dekoracja światłem

Dekoracja światłem całości obiektu oparta o profesjonalne i najnowsze urządzenia. Nawet z przeciętnej sali stworzymy magiczne i niecodzienne miejsce. Nad całością danego wydarzenia czuwa inżynier światła. Kolorystyka oświetlenia dobierana jest do wystroju sali, tematu imprezy, a także zgodnie z oczekiwaniem organizatora imprezy.

Wokalistka

Jedyna w swoim rodzaju; piękna, zdolna,obdarzona niezwykłym głosem. Nie bojąca się wyzwań wokalnych. Sprosta największym wymaganiom i różnym gustom.

Elastyczność wokalna pozwala na prezentację bogatego repertuaru. Jej głos potrafi wzbudzić łzy wzruszenia, wywołać uśmiech, pozostawić widownię w szoku na kolejne minuty, nie obejdzie się również bez „gęsiej skórki”.

Zespół muzyczny

Zawsze polecam tylko sprawdzone zespoly, które w trakcie imprezy pracują nie na 100%, ale na 200% swoich możliwości.

Pracując na terenie calej Polski, wiem, że jest tylko kilka zespołów, które mogę polecić. Podczas każdej imprezy wymagam bardzo dużo, zarowno od siebie jak i od moich współpracowników .

Zespół nie może mieć długich przerw, a „bloki” muzyczne musza być dostosowane do kondycji uczestników zabawy, tzn. nie za długie, nie za krótkie.

Foto

Wieloletnie doświadczenie, umiejętność uchwycenia ważnych momentów danej imprezy. Otwarci, uśmiechnięci, pozytywni, zawsze profesjonalnie podchodzący do swojego zadania.

Główna dewiza – być mało widocznym, ale zawsze tam, gdzie trzeba.

Wszystkie fotografie są najwyższej jakości, przepełnione dynamiką i pięknem danej chwili.

Video

Dwóch wysokiej klasy pasjonatów zajmujących się tworzeniem wyjątkowej jakości nagrań wideo. Świeżość, kreatywność, oryginalność w połączeniu z nowoczesnym zapleczem technicznym pozwalają uzyskać obrazy, które są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Bardzo duże doświadczenie przy produkcji filmów okolicznościowych, firmowych i reklamowych. Umiejętność tworzenia grafik, animacji oraz modeli 3D, które urozmaicą i wyróżnią każde nagranie.

Wasze wspomnienia będą wieczne.

Wizażystka

Make up to jej wielka pasja, to jeden z kanałów przekazu,który pozwala artystycznej duszy na wyładowanie się. Każdy makijaż, od dziennych, lekkich, naturalnych, po makijaże ślubne i artystyczne, jest tworzeniem dzieła sztuki. Ogromne doświadczenie nabyte przy realizacji różnych projektów np: pokazy mody, sesje zdjęciowe, nagrania telewizyjne, pozwalają określić ją jako zawodowca.

Często mówi tak: „Ulubiony moment pracy to chwila, w której twarz jest pokryta podkładem i idealnie wyrównana – moja „Tabula rasa”, spoglądam na nią i wiem dokładnie jaki kształt jej nadać”. Kończąc Mokotowska Make Up Academy otrzymała pseudonim artystyczny Mateyko.

Nic dodać, nic ująć.

Animatorka do opieki nad dziećmi

Studentka pedagogiki kreatywności, jej wieloletnie doświadczenie przy okazji różnych imprez pozwala mi określić ją, jako osobę niezwykle odpowiedzialną i uzdolnioną artystycznie.

Ukończyła różnorodne kursy min. animatora „Malowanie buziek i balonowe kreacje”. Państwa dzieci będą uczestniczyć w atrakcyjnym programie, otoczone troskliwą opieką.

Pozwoli to wszystkim dorosłym bawić się beztrosko w gronie rodziny i przyjaciół , nie martwiąc się o swoje pociechy.

Instruktor tańca

Nauka i opracowanie I-ego tańca

Kontakt

Masz pytania odnośnie mojej oferty PREMIUM

Zapraszam do kontaktu ze mną.